Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami - Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Wilanów

E-kartoteka

Szybki kontakt

Zarządca
ul. Piękna 11B lok 10
00-549 Warszawa

Biuro:
22 724 80 90
Administratorzy:
22 724 80 90
Księgowość:
Pn, Śr, Pt (12.00 - 16.00)
tel. (+48) 725 501 915
tel. (+48) 725 501 913
tel. (+48) 603 085 765
Mail:
zarzadca@zarzadca.waw.pl

Jeśli jesteś zainteresowany zmianą zarządcy lub reprezentujesz zarząd wspólnoty i jesteś zainteresowany naszymi usługami zadzwoń pod numer
tel. (+48) 601 185 398
tel. (+48) 725 501 910

zobacz nasze referencje >

Więcej

O Firmie

Wybór firmy "ZARZĄDCA" to wybór wysokiej jakości usługi, rzetelne podejście do wszystkich problemów zawiązanych z gospodarowaniem nieruchomością oraz fachową obsługą każdego właściciela lokalu, przy jednoczesnym pozostawieniu i respektowaniu ostatecznych i najistotniejszych decyzji Ogółowi Właścicieli. Kierujemy się zawsze zasadą ochrony interesów zleceniodawcy, na rzecz którego wykonujemy czynności zarządzania nieruchomością.

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w tym zakresie.

Administrujemy ponad 110 nieruchomościami, przeszło 250 budynkami, w tym należącymi do wspólnot mieszkaniowych oraz obiektami komercyjnymi i przemysłowymi.

Od samego początku były to bardzo różne i wymagające nieruchomości. Posiadające specyficzną strukturę właścicielską – od nieruchomości Skarbu Państwa, budynki mieszkalne z zasobów gminnych czy powiatowych po nieruchomości tzw. po deweloperskie, stare kamienice, osiedla zakładowe, obiekty Wojskowej Agencji Mieszkaniowej czy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

W ostatnich latach poszerzamy segment naszych usług. Proponujemy także zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi.

Obecnie łączna powierzchnia administrowanych obiektów firmy Zarządca przekroczyła 550 tys. m2.

WAŻNE: Od 1 lipca suma ubezpieczenia zarządzanych obiektów komercyjych obejmuje sumę 1 mln EURO, tj ponad 4,2 mln złotych!.

Równolegle z bieżącym administrowaniem - rozwinęliśmy sferę doradztwa i pełnej obsługi prawnej na obsługiwanych nieruchomościach jak również na obiektach zewnętrznych. Rozwiązywanie problemów w tym zakresie obejmuje przede wszystkim dochodzenie roszczeń od deweloperów z tytułu wad w ramach rękojmi części nieruchomości wspólnej budynków. Poprzez ugody sądowe, pozasądowe i procesy osiągnęliśmy dla wspólnot znaczne odszkodowania lub efektywne usuwanie wad budynków.

INFORMACJA: Firma "Zarządca" nawiązała współpracę z firmą, która zajmuje się produkcją, montażem oraz tworzeniem oprogramowania do zdalnego odczytu liczników. Wszystkie elementy systemu współpracują ze sobą, umożliwiając odczyt wszystkich mierników w tym samym czasie, przy pomocy jednego zestawu inkasenckiego i bez obecności lokatora w mieszkaniu. Firma "Zarządca" oferuje swoim Wspólnotom bezpłatne odczyty liczników radiowych. Umożliwia to nam sprawniejsze i szybsze rozliczenie Lokatorów, niż w przypadku tradycyjnych liczników.

W zależności od oczekiwań wspólnoty zajmujemy się wszystkimi sprawami prawnymi związanymi z zarządzaniem nieruchomościami:
 • zaskarżanie uchwał wspólnot,
 • windykacja długów od uporczywych dłużników w tym:
  • wystąpienie do sądu z pozwem,
  • wszczęcie wniosku przed Komornikiem Sądowym,
  • egzekucja należności łącznie ze skutecznymi eksmisjami lokalu mieszkalnego,
 • reprezentujemy wspólnoty przed sądami – pełnomocnik procesowy,
 • udzielamy konsultacji prawnych w sprawach nieruchomości zlokalizowanych w całej Polsce,
 • posiadamy kompetencję obrońcy z urzędu w sprawach z tytułu odpowiedzialności zawodowej zarządców nieruchomości,

Standardy pracy ZARZĄDCA:

 • PROFESJONALIZM - prowadzimy profesjonalne zarządzanie nieruchomością wspólną, oparte na najwyższych standardach zawodowych i etycznych.
 • DIALOG - działając realizujemy cele klientów związanych z nieruchomościami, której są właścicielami.
 • PATRNERSTWO - pełnimy rolę partnera i doradcy wspólnot mieszkaniowych oferując usługi o najwyższym standardzie jakościowym.
 • WIARYGODNOŚĆ - zatrudniamy licencjonowanych zarządców nieruchomości z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
 • RZETELNOŚĆ - prowadzimy prawidłową i przejrzystą księgowość, dbamy o finanse wspólnoty oraz właścicieli.
 • INDYWIDUALIZM - każda wspólnota mieszkaniowa jest inna, każdą traktujemy indywidualnie, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, by jak najlepiej jej służyć.
 • BEZPIECZEŃSTWO - zarządzane przez nas nieruchomości są ubezpieczone, my także jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w związku z działalnością zawodową.